Правила повернення товару в інтернет-магазин «ТІТО»:

Шановні покупці, ви можете відмовитися від доставленого товару, у випадку, якщо він не відповідає тому артикулу, який ви замовляли, не працює або зіпсований.

Товар також може бути повернений кур'єру безпосередньо в момент доставки. Якщо повернення товару відбувається без вагомої причини, вартість доставки оплачується.

Якщо дефекти товару були виявлені після доставки, впродовж 14-ти днів з моменту покупки його можна повернути або обміняти. Для цього вам необхідно звернутися до інтернет-магазину «ТІТО», узгодити з менеджером день і час повернення товару. 

Усі дії з повернення товару відбувається згідно Закону України «Про захист прав споживачів».

На всі товари, які були придбані в інтернет-магазині «ТІТО», поширюється офіційна гарантія від виробника. 

Несправності, що виникли протягом гарантійного терміну, при дотриманні умов гарантії, усуваються спеціалізованими сервісними центрами.

Доставка товару на гарантійне обслуговування здійснюється покупцем за власний рахунок.

Дізнатися про термін та детальні умови гарантійного обслуговування обраного товару покупець може у компанії-постачальника, назва та реквізити якого обов’язково зазначені на упаковці товару. Якщо упаковка придбаного товару не збереглася, покупець може звернутися за допомогою до співробітників інтернет-магазину  «ТІТО» й отримати інформацію щодо назви та реквізитів компанії-постачальника.

Завжди уважно читайте умови гарантійного обслуговування та правила використання товару, це дозволить уникнути помилок та експлуатувати товар згідно його відповідного робочого режиму.