Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DICKIE TOYS

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Технології, енергія і багато веселощів - ось що хоче запропонувати DICKIE тим, хто не може жити без швидкості. Продукція для хлопчиків варіюється від поліцейських машин, кранів, тракторів і літаків до моделей техніки з дистанційним управлінням. DICKIE - це світ швидкостей. DICKIE - це все, що необхідно хлопчикам.

Іграшки DICKIE виконують безліч цікавих функцій. Деякі моделі на радіокеруванні мають п'ятиступінчасту коробку передач. Зачаровуючі світлові і звукові ефекти придають грі неймовірну правдоподібність.

Асортимент Disney-Racing популярний своїми серіями "Power Rangers" і "Пірати Карибського моря». Унікальний дизайн стимулює гру уяви.

Але це ще не все. Є серії неймовірно популярні серед колекціонерів. Це моделі машинок, що повторюють в мініатюрній версії справжні автомобілі. Використовуючи останні технології виробництва, приділяючи особливу увагу деталям і технічним відповідностям, моделі DICKIE в точності повторюють свої оригінальні прототипи.

Ще один з принципів бренду DICKIE - це широкий і різноманітний асортимент, що стоїть завжди в основі. Він є результатом постійних інноваційних розробок модельної індустрії іграшок, і відповідає постійно зростаючим вимогам ринку.

Розгорнути
Вгору